INDIAN CLOTHING

 Yeni bir hafta sonu ve yine ben :) Çok uzun zamandır yazmıyordum, artık bir yerden başlamalıyım diye düşündüm. Bu pazar benim en güzel pazarımdı diyebilirim. Erken uyanmanında etkisi var tabii. Sabah erkenden uyandık ve sahilde hem kahvaltı yapıp hem de yüzmeye karar verdik. Jamponlu sandviç ve naneli ayranla karnımızı doyurduk. Buz gibi suda bir güzel ayıldık, kendimize geldik. Bolca güneşlendik ve döndük. Tuzlu sudan arınıp temiz kıyafetlerimizi giydik. Üzerimde ki bluzu yeni keşfettiğim bir butik'ten aldım. Genel olarak hint işi kıyafetler satıyorlar. Alt üst takım olarak satılıyordu. Tabii ki altını da aldım. Üşenmezsem ilerleyen zamanlar da onu da atarım :/ Şimdilik benden bu kadar.. Hoşçakalın, sevgiyle kalın !

A new weekend and me again :) I did not write for a long time and I should start to write I thought.
I can say that ; this sunday was the most beautiful sunday for me. We woke up early in the morning and decided to have a breakfast on the beach and also swim. We ate ham sandvich and drank ayran with mint. Refreshed in the cold water. We had sun bathing and return to home. We cleansed and wore clean clothes.I bought the top on me as you can see is from a  boutique, I have been discovered. In general, they sell Indian Clothing. And I bought its pants.  I can put it on my blog in the next time. I'm done now.. Goodbye, stay with love !
Top/Üst: VICTORIA
Pants/Pantolon: UNKNOWN
Shoes/Terlik: COLLEZIONE
Bag/Çanta: GIFT (HEDİYE)

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Seobloggertemplates

Hello We are SeoBloggerTemplates, Our name came from the fact that we are best. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates.

0 yorum:

Yorum Gönder

Feel free,leave a comment!