MMM HOT CHOCOLATEFinally my camera has come. I am so happy right now :) Firstly, i wanted to share my new cup with you. I bought it from IKEA. Actually my grandma received it for me. It serves as a thermos. I can use it everywhere. Because it has got a storage cap. At school, work, picnic.. So everywhere. I can keep warm or hot my coffee, tea, hot chocolate. Took pictures. Goes well with cold winter nights. But but but i poured some milk down. I'm so clumsy..


Sonunda kameram geldi. Şu an çok mutluyum :) Öncelikle yeni aldığım bardağı sizinle paylaşmak istedim. İKEA'dan aldım. Aslında ananem benim için aldı. Bir termos görevi görüyor. Bunu her yerde kullanabilirim. Çünkü koruyucu bir kapağı var. Okulda, işde, piknikte.. Yani her yerde. Kahvemi, çayımı ya da sıcak çikolatamı ılık/sıcak tutabilirim. Resimlerini çektim.  Soğuk kış gecelerinde iyi gider sıcak çikolata. Ama ama ama yere birazcık süt döktüm. Çok sakarım..

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Seobloggertemplates

Hello We are SeoBloggerTemplates, Our name came from the fact that we are best. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates.

0 yorum:

Yorum Gönder

Feel free,leave a comment!